O NÁS

Sme špecializovaná predajňa zameraná hlavne na čerpaciu, kúrenársku, záhradnú a sanitárnu techniku. Venujeme sa maloobchodnému predaju uceleného sortimentu vodárenskej techniky pre domácnosť a priemysel, počnúc tesneniami a náhradnými dielmi a končiac priemyselnými AT stanicami.

Firmu založil Juraj Bella v roku 1992, čerpajúc zo skúseností, ktoré nadobudol ako dlhoročný vedúci predajne SIGMA vo Zvolene. Nie sme teda v tejto oblasti žiadny začiatočník a za túto dobu sme si vybudovali dobré meno a množstvo spokojných zákazníkov, hlavne z okresov Lučenec, Rimavská Sobota a Veľký Krtíš.

V predaji preferujeme osvedčené produkty od renomovaných výrobcov s kvalitnými výrobkami a cenami primeranými pre slovenský trh. Medzi najvýznamnejších dodávateľov patria firmy SIGMA, EBARA, GRUNDFOS, DAE, DUKLA CZ, SAGITTARIUS, SLOVARM, DRAŽICE, TATRAMAT, DAFI, HAKL a veľa iných.

Nezanedbateľnou súčasťou našej práce je aj poradenská činnosť, o ktorú sa stará náš odborne vyškolený personál. Našim stálym partnerom poskytujeme okrem poradenstva a technickej pomoci aj zaujímavé zľavy. Na všetky nami predávané výrobky zabezpečujeme náhradné diely a záručný a pozáručný servis.


tešíme sa na Vašu návštevu

 


 

Stránky: