Neptun 5/4"

FILTRE » Neptun

Neptun 5/4"
Neptun 5/4"
Cena: 93.30EUR
skladom min. 1 ks
Otázky k produktom.

Voda v rozvodoch vody obsahuje veľa mechanických nečistôt, ako napr. piesok a pod. Tieto nečistoty môžu spôsobiť poškodenie vodovodných armatúr, batérií, ventilov a redukčných ventilov. Samočistiaci mosadzný filter Neptun zaručuje maximálnu čistotu vody a tým spoľahlivú funkciu a životnosť za ním osadených zariadení..
Filter Neptun svojím konštrukčným prevedením zaručuje vstupný tlak 20 barov bez tlakových strát. Je určený na max. teplotu vody 130°C. Filter je vo vnútri osadený nerezovým sitkom s hustotou 100 mikrónov. Vhodný ako filter pre prívodné potrubie rozvodu vody do domu (aj do šácht).


Filter je vybavený dvoma manometrami s rozsahom 0-16 bar, ktoré sú umiestnené na vstupe a výstupe vody z filtra a indikujú tlakovú stratu. To znamená, že pokiaľ oba manometre ukazujú rovnaký tlak, je filter čistý. Ak je filter zanesený nečistotami, ukazuje manometer na výstupe nižší tlak. Pre obnovenie správnej činnosti filtra je potrebné otvoriť guľový ventil v spodnej časti, čím sa prepláchne sitko a filter zostane čistý. I keď je filter silno zanesený, je zachovaný dostatočný prietok vody.

 

Rozmery filtrov Neptun:


rozmery filtrov NEPTUN

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili ešte: